HAKKIMIZDA

1990 yılından bu yana Ümitköy’de hizmet veren Kök Yapı Dekorasyon binlerce mutlu müşterisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Yaşam alanlarınıza farklı bir boyut kazandıran firmamız yeni konseptleri ile her daim hizmetinizdedir.

Evinizi, İş Yerinizi, Ofisinizi, Bahçenizi kısacası siz nerede bulunuyor ve oranın değişmesini istiyorsanız biz değişime oradan başlıyoruz. Natamam diye başlayan cümlelerin işte budur tasarım anlayışı diye bitiren bir iş anlayışı sunuyoruz sizlere. Bizim için hiç fark etmeyen tek şey, sizin için çok fark eden yeni yaşam alanınız. Çünkü tasarım bizim işimiz ve biz her gün yeniden tasarlıyoruz geçmişi. Misyonumuz müşterilerimizi geçmişten geleceğe götürmek.

Proje Tasarım ekibimiz sizin için en güzel tasarımlarını tutkuyla yapar ve büyük bir heyecanla sunarlar. Odanız, banyonuz, çalışma odanız, mutfağınız hepsi sanal ortamlarda sizler için yeniden çizilir. Öncesini ve sonrasını dijital ortamda görme şansını olur.

Kök Yapı Dekorasyon olarak uzun yıllardır kırıp döküyoruz. Arkamızda enkaz bırakıyoruz desek yeridir hani. Ama şirket olarak öyle bir özür öyle bir telafi anlayışımız var ki referanslarımızdan bunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. Sektöre giriş amacımız elden geçirilmesi gereken binaları modernize etmekti ancak uzun yıllar bu sektöre hizmet verince olaya bakış açımız da bir parça değişti. Artık müşterilerimizin yaşanmışlıklarıyla ilgileniyoruz ve onlara sanatsal bir dokunuş yapıyoruz.

Alışkanlıklar değişir mi? Cevap her ne kadar göreceli olsa da bizim asıl değiştirmek istediğimiz ruh haliniz. En basit örnek yıllardır girip çıktığınız mutfağınızın dolaplarını, duvar kağıtlarını ve aydınlatma şeklini düşünün. Bizden öncesi ve bizden sonrası olacak şekilde. Samimiyetle belirtmek gerekirki iştahınız artabilir. Mutfakta vakit geçirmek sizin için daha eğlenceli bir hal alabilir. Misafirleriniz uzun uzun “oooooooo” nidalarıyla mutfağınıza giriş yapabilir. İşte biz işin bu kısmı ile ilgileniyoruz alışkanlıklarınız yine size özgü kalabilir.

Kök Yapı Dekorasyon hakkında ayrıntılı bilgi ve broşürler için sizleri ofisimize bekliyoruz. Eğer en çok vakit geçirdiğiniz yer yeniden tasarlanacaksa geçirdiğiniz vaktin daha keyifli geçmesini sağlayacak bir değişim yoluna gidin. Bize uğramadan dekorasyona karar vermeyin.