HAKKIMIZDA

Ankara’da hizmet veren Kök Yapı Dekorasyon, yüzlerce mutlu müşterisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Yaşam alanlarınıza farklı bir boyut kazandıran firmamız yeni konseptleri ile her daim hizmetinizdedir.

Firmamız, kuruluşu itibari ile sahip olduğu tecrübe ve bilgiyi, gelişen teknoloji ve son trend tasarımlar ile birleştirerek sunmaktan kıvanç duymaktadır. KÖK YAPI DEKORASYON olarak sektöre giriş amacımız; elden geçirilmesi gereken binaları modernize etmek ve müşterimizin isteği doğrultusunda yeni yaşam alanları yaratmaktır.

Sektöre girdiği günden itibaren estetik ile teknolojiyi buluşturan KÖK YAPI DEKORASYON, elden geçirilmesi gereken yapı ve binaları modernize etmekte, dokunduğu mekanlara farklı tasarımlar katmakta ve 10 yıllık sektör tecrübesini müşteri memnuniyeti ile kanıtlamaktadır. Sunmuş olduğu referanslara her geçen gün yenisini eklerken, yaptığı yenilik ve tasarımlarda, teknolojik yansımalarla beraber, kaliteli hizmet anlayışı ile dikkat çekmektedir.

Hedef olarak müşteri memnuniyetini öncelik olarak gören KÖK YAPI DEKORASYON, sonuç odaklı ve profesyonel ekip elemanları ile; bu önceliğin hassasiyetine uygun, disiplin ve planlı çizgisinin dışına çıkmamak gayretinde çalışmalarına devam etmektedir.

Dış cephe, yalıtım, çatı, izolasyon imalat ve işlemleri, parke, laminant, sistre, merdiven ve ahşap merdiven uygulamaları, genel mobilya imalatları, ahşap ürün tasarımları, alçı, boya, kartonpiyer işleri, elektrik ve aydınlatma işlemleri, mekanik tesisat hizmetleri ve türevleri olarak birçok alanda hizmet vermekte olan KÖK YAPI DEKORASYON, çalışmalarına, ilerleyen mühendislik ve teknoloji ürünleri ışığında eklemeler yapmaya devam edecektir.

Yapılması planlanan her çalışma için ayrı bir ekip görev almaktadır. İşin planlanması, iş bitirme süresinin belirlenmesi, malzeme dağılımı, uygulama ve sonuçlandırılması görevlerini üstlenen birimlerimizin yanında; proje tasarım ekibi tarafından sizin için dijital ortamlarda çizilen odanızı, banyonuzu, çalışma ofisinizi, mutfağınızı, öncesi ve sonrası şeklinde görme şansı, yine firmamız tarafından sunulmaktadır.

Kök Yapı Dekorasyon olarak ayrıntılı bilgi ve broşürler için sizleri ofisimize bekliyoruz. Eğer en çok vakit geçirdiğiniz ortam yeniden tasarlanacak ise, geçirdiğiniz vaktin daha keyifli olmasını sağlayacak bir değişim yoluna gitmenizi, bunun için de KÖK YAPI DEKORASYON ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.